Nacházíš se: Hlavní stránka»Přehled aktualit»První víkendovka zná již výherce

První víkendovka zná již výherce

V pátek Vám Horská služba ČR vyhlásila mimořádnou víkendovou soutěž v rámci soutěže České hory, jejímž úkolem bylo nasbírat co největší počet bodů za jeden den, za sobotu nebo za neděli.

Dnes můžeme s radostí konstatovat, že víkendová soutěž byla velmi úspěšná, neboť bylo od pátku do neděle vystopováno 122 nových stop a přidalo se k nám 10 nových stopařů.

Přednostně bychom ale chtěli pogratulovat výhercům víkendové soutěže rodině s přezdívkou „čmeláci“, kteří se umístili na prvních příčkách obou kategorii, které byly vyhlášeny. Největší výkon čmeláků za sobotu 25. 6. 2016 byl 3 200 bodů a celkem za víkend sesbírali 6 200 bodů. Tento výsledek je historicky třetím největším počtem víkendových bodů za existenci celé soutěže Českých hor. Výhercům naší mimořádné víkendové soutěže srdečně gratulujeme a zasíláme slibované ceny v podobě softhshellové a šusťákové bundy „čmelákům“.


Integrovaný operační program | Evropská unie - Evropský fond pro regionální rozvoj - Šance pro váš rozvoj | Ministerstvo pro místní rozvoj | CzechTourism | Horská služba Evropská unie / Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR CzechTourism Horská služba ČR