Nacházíš se: Hlavní stránka»Pravidla hry Po stopách Jetíka…

Pravidla hry Po stopách Jetíka…

Jako výhry na tebe čekají plyšoví Jetíci, ...
... pexeso, ...
... hrnek, ...
... čepice, ...
... tričko, ...
... softshellová bunda a další dárky!

Tady najdeš návod jak se snadno a rychle pustit do sbírání Jetíkových razítek. Dostaneš za ně odznaky nebo vyhraješ věcné ceny. Jsi připraven/a?

Pořiď si Jetíkův pas a začni sbírat razítka

Razítka budeš sbírat do Jetíkova cestovatelského pasu. Dostaneš ho zdarma v Jetíkových sběrných místech, nebo si ho můžeš stáhnout a vytisknout. Pak už se svým cestovatelským pasem, řádnou výbavou, rodiči, prarodiči nebo kamarády vyraž do hor hledat Jetíkova razítkovací místa.

Na razítkovacím místě požádej o Jetíkovo razítko do svého pasu. Razítka ze stejných míst se v pase nesmí opakovat.

Razítka vyměň za odznaky

Když budeš mít v pase 7 různých razítek, můžeš si skočit pro zaslouženou odměnu — originální zelený Jetíkův odznak. Za 14 razítek získáš oranžový a za 21 razítek nejvyšší, červený odznak.

Pro zelený odznak (za 7 razítek), oranžový (za 14 razítek) nebo červený odznak (za 21 razítek) si se svým pasem zajdi do kteréhokoliv Jetíkova sběrného místa.

Svůj odznak hrdě nos! Na horách jistě potkáš další hledače Jetíkových stop. Podle barvy odznaku poznáš, jak je kdo pilný a úspěšný.

Pošli pas do slosování a vyhraj Jetíkovy ceny

Jestliže budeš mít nasbíráno 21 různých razítek z nejméně tří různých horských oblastí (seznam najdeš na webu), vyplň v pasu předepsané údaje, zajdi s ním na sběrné místo pro červený odznak a tam pas odevzdej. Obsluha sběrného místa ho pošle Jetíkovi a ten ho zařadí do slosování o hodnotné ceny. Losování se bude konat jednou ročně.

Pokud o červený odznak nestojíš, nemusíš s pasem chodit na sběrné místo. Vyplněný ho pošli poštou na adresu:

  • Horská služba ČR, o. p. s.
    Ekonomické centrum
    Za potokem 46/4
    106 00 Praha 10

Nezapomeň

Každé sběrné i razítkovací místo má svou vlastní otevírací dobu, kterou brzo uvidíš na tomto webu. A nezapomeň, co ti radí Jetík: Před každou cestou do hor si vždy zjisti všechny potřebné informace! Štěstí přeje připraveným!

Doporučené odkazy

Integrovaný operační program | Evropská unie - Evropský fond pro regionální rozvoj - Šance pro váš rozvoj | Ministerstvo pro místní rozvoj | CzechTourism | Horská služba Evropská unie / Evropský fond pro regionální rozvoj Ministerstvo pro místní rozvoj ČR CzechTourism Horská služba ČR